MULTI-Services, SIA pakalpojumi

Preču un pakalpojumu/ cilvēku resursu piesaistes un ekspedīciju pakalpojumi Āzijas valstīs

Sadarbības partneru meklēšana un piesaiste Jūsu precei vai pakalpojumiem

Atbalsts Eiropas produktu eksportam uz Āzijas valstīm, tai skaitā atbilstoša iepakojuma sagatavošana, tulkošanas un produktu reģistrācijas pakalpojumi, veiksmīgai tirdzniecības uzsākšanai.

Atbalsts Āzijas produktu eksportam uz Eiropas valstīm. MULTI-Services, SIA nodrošinās ražotāja uzraudzību pilnīgu saistību izpildei! Veicam arī kvalitātes kontroli un pavaddokumentu pārbaudi.

Nodrošinām atbalstu gandrīz jebkura produkta ienākšanai Āzijas tirgū. Piedāvājam savu sadarbības partneru tirdzniecības vietas, ātrai produkta atpazīstamībai un realizācijai, vai atradīsim Jūsu produktam specifiskas tirdzniecības vietas, piemēram, Āzijas tirdzniecības centros ar milzīgu apmeklētāju daudzumu. Nodrošinām preču izvietošanu vietējos online veikalos vai Jūsu produktam visatbilstošākajā tirdzniecības vietā, vai arī MULTI-Services, SIA palīdzēs atrast, atvērt un iekārtot pašiem savas tirdzniecības vietas Filipīnās, Indonēzijā, kā arī Malaizijā.

Sadarbojamies ar vietējiem Āzijas sadarbības partneriem, lai nodrošinātu vieglu, ātru un drošu savstarpējo saistību izpildi. Valodas vai kultūras barjera vairs nebūs šķērslis, labākā darījuma iegūšanai un pilnīgai savstarpējo saistību izpildei! 
 .