Par MULTI-Services, SIA

MULTI-Services, SIA tika dibināts 2014. gadā Rīgā, Latvijā

Mēs nodarbojamies ar pārtikas produktu un citu preču meklēšanas, salīdzināšanas un importa pakalpojumiem no Āzijas reģiona. Uzsvars tiek likts uz jaunām, atšķirīgām un tirgū vēl nebijušām precēm, kam ir potenciāls Eiropas tirgū, kā arī ražotāja gatavība dot ekskluzīvas izplatīšanas tiesības šajā reģionā. 

Mūsu pakalpojumu daudzveidība ir ļoti plaša, taču galvenie darbības virziena veidi ir sekojoši:


1. Iepriekš neredzētu un unikālu preču un pakalpojumu meklēšanu, cenu un kvalitātes salīdzināšanu pa tiešo pie ražotājiem. 

2. Ražotāja izpēte un pārliecināšanās par tā gatavību eksportam. Preču kvalitātes un preču pavaddokumentu atbilstības pārbaude.

3. Ir iespējama sadarbība Jūsu ražoto preču realizācijai Āzijas valstīs, sagatavojot visu nepieciešamo, veiksmīgai produktu reģistrācijai. 

4. Vietējo Āzijas tirgus ekspertu piesaiste, labākā cenas/nosacījumu piedāvājuma iegūšanai Jūsu interesējošajam darījumam.

5. Palīdzība individuāla veikala, restorāna vai izklaides vietas izveidei Filipīnās, Indonēzijā vai Malaizijā

7. Mēs darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu Jums visērtāko, visdrošāko un visātrāko sadarbību ar Āzijas reģionu.

Aicinām uz sadarbību visus uzņēmumus, it īpaši mazos un vidējos uzņēmumus, kam ir interese par preču vai sastāvdaļu importu no Āzijas reģiona, bet nav finansiālo iespēju un kontaktu, lai veikt šos darbus. 

Ja Jums ir kādi jautājumi un ir interese par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, izmantojiet sadaļu KONTAKTI.

Mēs centīsimies rast risinājumu cik ātri vien iespējams!

MULTI-Services, SIA .